Кафедра програмної інженерії (Маг_ПІ)
Постійний URI для цієї колекції
Перегляд
Перегляд Кафедра програмної інженерії (Маг_ПІ) за Дата випуску
Зараз показано 1 - 20 з 397
Результатів на сторінку
Параметри сортування
- ДокументДослідження методів лексичного аналізу для оцінки складності алгоритмів в системі «Algorithms battle»(2019) Різник, О. К.Метою роботи є дослідження методів оцінки аналізу складності алгоритмів, реалізація нового методу, створення веб-системи для онлайн змагань з вирішення алгоритмічних задач та використання нового методу оцінки складності алгоритму у системі.
- ДокументДослідження методів розпізнавання образів для E-commerce систем(2019) Гаврилов, В. С.Об’єкт – методи розпізнавання образів, програми машинного зору, системи машинного навчання. Мета роботи – проектування та створення програмної системи, яка дозволяє розпізнавати та ідентифікувати товар за його зображенням, визначати його категорію та знаходити за артикулом в електронних магазинах. В роботі проведений аналіз предметної галузі, досліджені основні методи та фреймворки машинного зору, проведений аналіз актуальних технологій, розроблена програма із використанням знань, набутих під час дослідження
- ДокументДослідження задачі багатокритеріального вибору на прикладі планування подорожі(2019) Варвашенко, Д. А.В результаті роботи були проаналізовани методи пошуку кращої альтернативи, та спроектовано систему для пропонування користувачеві оптимального плану подорожі, яка матиме клієнт-серверну архітектуру та спілкуватиметься зі сторонніми системами за допомогою принципу REST
- ДокументДослідження методів формалізації для ігрових ситуацій(2019) Шутєєв, І. В.Метою роботи є порівняння методів формалізації для ігрових ситуацій. Методи розробки базуються на технології .NET та мові програмування C#. У результаті роботи здійснена програмна реалізація імітаційного та статистичного методів ком’ютерного моделювання. Було проведене порівняння цих моделей за такими параметрами як точність та швидкість роботи, складність додавання нових параметрів до моделі.
- ДокументДослідження методів і технологій створення розподілених систем електронної архівації даних(2019) Фалатюк, Г. О.В результаті роботи було створено прототип систем електронної архівації даних та обрані архітектурний стиль, шаблони проектування та технологій, що забезпечують досягнення необхідних атрибутів якості системи.
- ДокументДослідження методів та алгоритмів розпізнавання образів в мобільному застосунку на пристроях Apple(2019) Клименко, А. С.Об’єктом дослідження є процес ідентифікації особи за визначеним на зображенні обличчям людини для пристроїв Apple. Метою роботи є вдосконалення механізмів та підвищення ефективності програмних систем для ідентифікації осіб за обличчям в режимі реального часу. Методи дослідження базуються на методах цифрової обробки сигналів, методах теорії математичної статистики, моделюванні та дослідженні алгоритмів розпізнавання та ідентифікації особи, технологїях Swift, Objective-C, OpenGL ES, OpenCV, середовищі розробки xCode. У результаті роботи було здійснено програмну реалізацію модифікованого алгоритму розпізнавання за обличчям в режимі реального часу на пристроях Apple.
- ДокументДослідження методів управління доступом до сховищ даних з використанням туманної архітектури(2019) Жажкий, І. І.У результаті роботи було здійснено вимірювання ефективності використання туманної архітектури при роботі з високо навантаженими сховищами даних. Було проведене моделювання та порівняння туманної та хмарної архітектури у системі з великим навантаженням та з великим об’ємом даних.
- ДокументДослідження алгоритмів вибору рішень на основі нечіткого оцінювання(2019) Євсюкова, М. О.Об’єктом дослідження є математичні методи підтримки вибору рішень на основі прямого й зворотного нечіткого оцінювання. Метою роботи є методи й моделі програмних засобів підтримки вибору рішень на основі прямого й зворотного нечіткого оцінювання. У результаті роботи створено алгоритм підтримки вибору рішень на основі прямого й зворотного нечіткого оцінювання та розроблено програмний засіб підтримки вибору рішень.
- ДокументДослідження методів розпізнавання жестів та формування основних механік для ігрової індустрії(2019) Васильєва, В. О.У результаті роботи був проведений аналіз предметної галузі, поставлено задачу розробки, сформовано вимоги до ігрового мобільного додатку, досліджено методи комп’ютерного розпізнавання образів та реалізовано дизайн гри.
- ДокументДослідження методiв кластеризації складних образів(2019) Кривко, Я. В.Об'єкт дослідження – процес динамічної кластеризації лінійно неподільних експериментальних даних з різними характеристиками. Предмет дослідження – методи і моделі динамічної кластеризації лінійно неподільних експериментальних даних з різними характеристиками. Методи дослідження. У роботі використовувалися різні методи кластеризації та роботи з графами, моделювання для розробки математичної моделі вибору найкращого методу для кластеризації вибірок на підставі характеристик вхідних даних.
- ДокументДослідження методів розробки хмарних інтеграторів e-commerce додатків(2019) Ворона, М. О.Метою роботи є аналіз існуючіх архітектурних стилей та підходів до розробки складних систем електронної комерції та використання інтеграторів у процесі розробки. Методи розробки базуються на технології Java, Spring фреймворк, MySQL база даних, Google Cloud Platform. Результатом роботи є спроектована система електронної комерції зі застосуванням мікросервісної архітектури та розроблений мікросервіс каталогу продуктів на базі Google Cloud Platform.
- ДокументДослідження методів оптимізації баз даних програмних систем(2019) Кравець, М. В.Підчас дослідження здійснена програмна реалізація статистичного методу математичного моделювання. Було виділено та досліджено основні фактори впливу на поведінку систему.
- ДокументДослідження технологій та методів обміну даних в корпоративних системах за допомогою брокерів повідомлень(2019) Апухтін, В. Г.У документі розглядаються основні протоколи брокерів повідомлень і шаблони, які використовуються для вирішення технічних проблем. Робота ознайомлює читача з типовими проблемами розробки програмного забезпечення, які можуть привести до концептуальних порушень та невідповідності нефункціональних вимог до програмного забезпечення, а саме: проблема високої зв’язності компонентів, втрата продуктивності через використання синхронних операцій і проблема інтеграції компонентів системи. Рішення, які з'являються в результаті застосування обміну повідомленнями, охоплюють кожну вищезазначену проблему, зокрема, встановлюють зв'язок між слабо зв'язаними застосунками, досліджують підвищення продуктивності додатків відповідно до закону Амдала і застосовують архітектурний шаблон Read Model, який використовує можливості брокерів повідомлень.
- ДокументДослідження методів розпізнавання мови в асоціативних середовищах(2019) Боричев, С. О.Мета роботи полягає в розробці методів розпізнавання мови васоціативних середовищах і побудові системи розпізнавання в цих середовищах. Методи розробки базуються на методах математичного моделювання та методах моделювання природньої мови У результаті роботи на основі клітинного ансамблю «Диференціал» побудований новий клітинний ансамбль «Компаратор», що вибирає потік спайків з максимальною інтенсивністю
- ДокументДослідження сучасних алгоритмів цифрового підпису та їх практична реалізація(2019) Кривко, Є. С.Об’єктом дослідження є сучасні алгоритми цифрового підпису, вразливі та стійкі до атак квантових компьютерів. Метою роботи є створення класифікації та проведення порівняльного аналізу сучасних алгоритмів цифрового підпису, що будуть стійкими у постквантовий період. А також реалізація найкращого з таких алгоритмів. Методи розробки базуються на мові програмування Golang та його бібліотек. У результаті роботи проаналізовано проблему сучасних поширених алгоритмів у постквантовий період, досліджено математичні моделі, що вирішують питання вразливості до пост-квантових атак, проаналізовано посквантові алгоритми, обрано найкращий з них та реалізовано його
- ДокументДослідження методів прогнозування за допомогою машинного навчання та з використанням нейронних мереж(2019) Рубан, А. С.На підставі аналізу різних методів і моделей прогнозування, проведена класифікація методів, які призначенні для застосування у прогнозуванні та використання у нейронних мережах. Наведено функції для прогнозної моделі та розроблені критерії і процедури вибору найбільш підходящих методів та моделей. Для верифікації моделей прогнозування, були використані дані попиту на економічних ринках, були розглянуті попередні дослідження і прогнози. Для перевірки моделей, порівняли отримані результати прогнозування з реальними показниками на ринках. Новизна основних положень атестаційної роботи підтверджена аналізом науково-методичної літератури.
- ДокументДослідження методів аналізу даних поведінки користувачів веб орієнтованих систем(2019) Іванов, О. В.У результаті роботи здійснена програмна реалізація системи дослідження поведінки користувачів. Запропоновано вдосконалений метод прогнозування поведінки користувачів веб-орієнтованих систем
- ДокументДослідження моделей та засобів для аналізу та прогнозування валютних котувань(2019) Чушенко, С. І.Метою роботи є дослідження моделей та засобів для аналізу та прогнозу валютних котувань у середовищі .NET Core та AngularJS. Методи розробки базуються на технології̈ .NET Core, та методах і моделях прогнозування. У результаті роботи розроблено програмну реалізацію, метою якої є оцінка та аналіз методів прогнозування валютних котувань, моделювання програмної системи за допомогою UML та комбінування методів прогнозування для створення найбільш точного методу.
- ДокументДослідження методів генерування ілюстрацій на основі тексту(2019) Пидоренко, Д. О.Мета роботи – створити ілюстрації до текстів. Для перетворення тексту у зображення є два етапи. По-перше, аналіз тексту, в ході якого отримується ключова інформація (скорочення) тексту. Для цього можуть використовуватися різні способи, такі як алгоритм RAKE, NLP або створення текстових анотацій. По-друге, генерування зображення з міток (ключових слів). Для створення зображень існує безліч GAN. Вдосконалення умовних GAN, таких як BigGAN, AttnGAN використовують мітки як основу для створення зображення. Зображення можна перетворювати з одного на інше за допомогою StyleGAN, CycleGAN, Pix2Pix тощо. Також існують методи для створення зображень за конкретними темами, такими як природа (GauGAN) або люди (PoseGAN). SinGAN дозволяє створювати безліч зображень за допомогою моделі, натренованої на лише одному зображенні. Ці зображення є варіаціями вихідного зображення з додаванням «шуму».
- ДокументДослідження та розробка математичного та iнформацiйного програмного забезпечення для задачi оцiнки рiвня життя населення(2019) Старов, О. В.Об’єктом дослідження є аналіз сучасних методів прогнозування. Основним завданням є розробка математичного та інформаційного програмного забезпечення для оцінки рівня життя населення. Метою роботи є розробка програмного забезпечення для оцінки та прогнозування рівня життя населення з використанням різних показників соціальної статистики. У результаті роботи було проведено аналіз існуючих методів, розроблено програмне забезпечення для аналізу та прогнозування рівня життя.