Публікація: Дослідження методів розробки сервіс-орієнованих додатків для використання у публічних хмарах
Завантаження...
Дата
2019
Автори
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавництво
Анотація
Об'єкт проектування – комплекс рекомендацій стосовно створення і використання систем, що використовують дані як сервіс. Мета проектування –аналіз існуючих галузей щодо використання систем агрегації даних як сервісу.
Метод проектування – збір інформації стосовно існуючих систем використання даних та великих даних як сервісу, особливостей застосування цих систем та отримання відповідного ефекту.
У результаті роботи створено програмну систему з агрегування і подальшого
використання даних як сервісу. Також наведено апаратно-програмний інструментарій щодо розробки таких систем.
Опис
Ключові слова
візуалізація даних, bdaas, відкриті дані, java, веб-сервіс, парсинг, формати даних, архітектура системи
Бібліографічний опис
Колосов І. Ю. Дослідження методів розробки сервіс-орієнованих додатків для використання у публічних хмарах : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 121- Інженерія програмного забезпечення / І. Ю. Колосов ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2019. – 93 с.