ISSN: 2310-8061
Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» є інституціальним репозиторієм, що містить публікації наукових праць та досліджень науково-педагогічних працівників, інших співробітників, здобувачів вищої освіти ХНУРЕ, а також публікації сторонніх наукових організацій. Серед них монографії, статті з наукових журналів та збірників, матеріали науково-практичних заходів, наукові публікації (розміщуються за умови наявності рецензії наукового керівника) та кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти (розміщуються за дозволом автора КвР).
З усіх питань звертатися до адміністратора ElAr KhNURE за адресою: yuliia.derevianko@nure.ua

Фонди
Виберіть фонд, щоб переглянути його колекції.
Останні подання
Веб-орієнтована програмна система генерації графіків поточного стану пацієнта для медичних закладів
(2024) Задорожний, Н. С.
Об’єкт розробки – веб-орієнтована програмна система для генерації графіків поточного стану пацієнта у медичних закладах. Мета розробки – створення веб-застосунку, який генеруватиме графіки стану здоров’я пацієнту для медичних закладів. Метод рішення – мова програмування TypeScript, бібліотека React, фреймворк NextJs, середовище розробки Visual Studio Code. У результаті розроблена веб-орієнтована програмна система для генерації графіків поточного стану пацієнта яка є важливим інструментом для медичних закладів, який допомагає оптимізувати та поліпшувати процес моніторингу пацієнтів.
Програмна система для обміну кулінарними рецептами. Мобільний додаток
(2024) Захарченко, Я. В.
Об’єкт розробки – клієнтська частина програмної системи для обміну кулінарними рецептами. Мета розробки – створити систему, де люди зможуть обмінюватися кулінарним досвідом, реалізувати інтерфейс для зручного перегляду рецептів та взаємодії з іншими користувачами. Метод рішення – набір інструментів Android SDK, мова програмування Kotlin, UI бібліотеки Jetpack Compose. У результаті розробки спроектовано зручний мобільний застосунок, який дозволяє створювати рецепти, обмінюватися ними з іншими людьми, та оцінювати інші.
Веб-сервіс для автоматизації інформаційних процесів спільноти мешканців одного чи кількох територіально поєднаних будинків "Житловий комплекс". DevOps, Database
(2024) Жеребний, В. В.
Об’єкт розробки– DevOps та Database частина веб-сервісу для автоматизації інформаційних процесів спільноти мешканців одного чи кількох територіально поєднаних будинків. Мета розробки– створення бази даних з необхідними таблицями, контейнеризація BackEnd та FrontEnd сервісів, створення пайплайнів для побудови та розгортання веб-сервісу для житлових комплексів. Метод рішення– середовище розробки VS Code, платформа Azure. У результаті розробки створено базу даних Azure SQL, Docker контейнери для веб-сервісу та пайплайн для його розгортання на платформі Azure.
Краудфандингова платформа на основі технології Blockchain з можливістю передбачення успішності проєктів за допомогою машинного навчання
(2024) Жмур, Д. М.
Об’єкт розробки – краудфандингова платформа, що ґрунтується на технології Blockchain і використовує методи машинного навчання для передбачення успішності проєктів. Ціль роботи – створення інноваційної програмної системи для залучення фінансування на реалізацію цікавих ідей, що використовує принципи децентралізації й аналіз даних за допомогою штучного інтелекту. Методи дослідження та перелік апаратури – для розробки системи було використано методи програмування на мовах високого рівня, зокрема Java для розробки блокчейну та серверної частини, TypeScript для інтерфейсу користувача. Апаратне забезпечення включає комп'ютери з потужними процесорами та відповідною пам'яттю для обробки великих обсягів даних. В результаті розробки створено серверну, клієнтську та десктопну частини для краудфадингової платформи на основі технології Blockchain із можливістю передбачення успішності проєктів за допомогою машинного навчання. Економічна та соціально-економічна ефективність роботи – впровадження краудфандингової платформи на основі Blockchain і машинного навчання може сприяти зростанню ефективності у сфері збору коштів для інноваційних проєктів, зниженню ризиків для інвесторів та загалом підвищенню ефективності використання ресурсів у суспільстві.
Програмна система для А/В тестування товарів компанії
(2024) Юрченко, В. Ю.
Об’єкт розробки – програмна система для A/B тестування товарів компанії. Об’єктом дослідження є предметна область продажів у фізичних магазинів та рівень зацікавленості споживачів до окремих товарів на полицях. Вона охоплює як вплив зовнішнього вигляду товарів на їх «популярність» серед покупців, так і вплив вибору місця на продажі продукції. Мета роботи – покращити процеси аналізу продажів та інтересу споживачів у фізичних товарах в магазинах, використовуючи в цій сфері такі відомі практики з інтернет-торвгівлі як A/B тестування чи дисперсний аналіз. Методи рішення – платформа для розробки електронних пристроїв на базі мікроконтролерів та інтерфейсних плат Arduino, мова програмування зі статичною типізацією TypeScript, платформа для серверної розробки Node.js, NoSQL база даних MongoDB та прогресивний front-end фреймворк Next.js. Результатом роботи є програмна система, яка дозволить менеджерам та користувачам бізнесів ще точніше визначати, які товари цікаві ринку, а також прогнозувати активність покупців по відношенню до певних товарів у майбутньому.