Публікація: Дослідження системи управління мобільних роботів та розробка алгоритму пошарової локалізації об'єктів прив'язки
Завантаження...
Дата
2020
Автори
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавництво
Анотація
Метою атестаційної роботи є розробка алгоритму пошарової локалізації об’єктів прив’язки.
У ході виконання атестаційної роботи було проведено аналіз систем навігації мобільних роботів, а саме: інерціальних та кореляційно-екстремальних систем навігації. Було проаналізовано оглядово-порівняльний метод, який доцільно використовувати в кореляційно-екстремальних системах навігації. Була розроблена вирішальна функція порівняння поточного зображення з еталонним, на основі якої було розроблено алгоритм пошарової локалізації об’єкта прив’язки та проведено відповідне моделювання за допомогою програмного середовища MATLAB.
За результатами проведеного моделювання, розроблений алгоритм успішно впорався зі своєю задачею, знайшовши об’єкт прив’язки, що відповідав вибраному заздалегідь еталонному зображенню, на поточному зображені, на якому були в наявності хибні об’єкти.
Опис
Ключові слова
мобільний робот, кореляційно-екстремальна система навігації, локалізація, об’єкт прив’язки
Бібліографічний опис
Лукашин О. В. Дослідження системи управління мобільних роботів та розробка алгоритму пошарової локалізації об'єктів прив'язки : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 123 Комп'ютерна інженерія / О. В. Лукашин ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2020. – 78 с.