За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Дослідження роботи каналів зв'язку сантиметрового діапазону у різних умовах

dc.contributor.authorМаксименко, М. А.
dc.date.accessioned2023-01-22T14:25:39Z
dc.date.available2023-01-22T14:25:39Z
dc.date.issued2022
dc.description.abstractМета роботи – розрахунок загасання радіохвиль сантиметрового діапазону у різних видах опадів, побудова антен 3 ГГц, отримання її характеристик та діаграми спрямованості. У другому розділі розглянуто загальну характеристику розрахунку напруги поля, загальні відомості про види передаваємої інформації, оцінка кількості передаваємої інформації, зв'язок параметрів сигналу та атмосферного каналу, основні засоби підвищення надійності передачі інформації У третьому розділі розглянуто поглинання радіоволн газами атмосфери, дисперсія діелектричної проникності, послаблення, яке вносить дощ, послаблення у тумані, вплив запиленості У четвертому розділі представлена узагальнена структурна схема лінії радіозв'язку, загальні вимоги до антени та фідера, амплітудні характеристики та діаграми спрямованості. У п’ятому розділі було зроблено розрахунок та аналіз антен у програмі MMANA, отримані результати розрахунків та діаграм спрямованості антен V-dipole та Fractal dipole.
dc.identifier.citationМаксименко М. А. Дослідження роботи каналів зв'язку сантиметрового діапазону у різних умовах : пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка / М. А. Максименко ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2022. – 75 с.
dc.identifier.urihttps://openarchive.nure.ua/handle/document/21537
dc.language.isouk
dc.subjectсантиметровий діапазон
dc.subjectдовжина хвилі
dc.subjectантена
dc.subjectспектр
dc.titleДослідження роботи каналів зв'язку сантиметрового діапазону у різних умовах
dc.typeOther
dspace.entity.typePublication

Файли

Оригінальний пакет
Зараз показано 1 - 2 з 2
Немає доступних мініатюр
Назва:
2022_M_RTIKS_Maksimenko_MA.docx
Розмір:
1.21 MB
Формат:
Microsoft Word XML
Немає доступних мініатюр
Назва:
Dodatok_Maksimenko.docx
Розмір:
7.33 MB
Формат:
Microsoft Word XML
Ліцензійний пакет
Зараз показано 1 - 1 з 1
Немає доступних мініатюр
Назва:
license.txt
Розмір:
9.64 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: