Публікація: Модель збирання та аналізу статистичних даних
Немає доступних мініатюр
Дата
2019
Автори
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тома
Видавництво
Анотація
Метою атестаційної роботи є розроблення моделі збирання та аналізу статистичних даних.
У ході виконання атестаційної роботи оглянуто причини існування вразливостей в unix-системах. Проведено огляд методів кластеризації даних, обґрунтовано їхній вибір із порівняльною характеристикою різних підходів. Проведено розробку програмних засобів збору статистичної інформації та аналізу статистичної інформації на мові програмування С++. Розроблено керівництво користувача.
Розроблене програмне забезпечення, що складається з модулів збору статистичної інформації, перегляду і конвертації статистичної інформації та аналізу та обробки статистичної інформації, може бути використано для аналізу статистичної інформації будь яких персональних комп’ютерів під управлінням системи UNIX.
Опис
Ключові слова
алгоритм К-середніх, дані статистичні, інформація статистична, кластеризація ієрархічна
Бібліографічний опис
Шевчук В. М. Модель збирання та аналізу статистичних даних : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 123 Комп'ютерна інженерія / В.М. Шевчук ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2019. – 76 с.