Публікація:
Створення систем «on-line підтримки» на ринку послуг з перевезень автотранспортом

Немає доступних мініатюр

Дата

2017

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

ХНУРЭ

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Функціонування підприємств з використанням систем «on-line підтримки» призведе до отримання кінцевого результату, який супроводжується зниженням собівартості послуг з автоперевезень, можливе зростання прибутку, або зниженої ціни, що сприяє зростанню конкурентоспроможності транспортного підприємства і зайняття більш стійкої його позиції на ринку транспортних послуг. Це особливо стає важливим в сучасних умовах розвитку інтеграційних процесів у транспортній галузі та у зв’язку зі вступом України до СОТ.

Опис

В умовах інтеграції української автотранспортної галузі у світову, що визначено стрімкими темпами розвитку, проблема вибору найкращого серед претендентів пропонується вирішувати на основі використання сучасного підходу, що застосовує автоматизовану концепцію «on-line підтримки».

Ключові слова

Використання систем «on-line підтримки»

Бібліографічний опис

Овсюченко Ю. В. Створення систем «on-line підтримки» на ринку послуг з перевезень автотранспортом / Ю. В. Овсюченко, Н. В. Ігуменцева, Р. В. Петрова // Математичне моделювання процесів в економіці та управління проектами і програмами ( МПП-2017) : матеріали Міжнар. науково- практ. конф., 12-13 вересня 2017р. - Харків : ХНУРЕ, 2017. - С. 146-149.

DOI