Методи та засоби захисту мобільних телефонних засобів зв'язку

Немає доступних мініатюр
Дата
2019
Автори
Барсук, А. Т.
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Об’єкт дослідження – захищеність мобільних мереж зв’язку. Предмет дослідження – спеціальні методи та заходи захисту стільникових мереж зв’язку. Мета роботи – дослідження захищеності інформації що передається мобільних мережах зв’язку. В роботі розглядається безпека мережі з різних позицій: з точки зору архітектури самої мережі, з точки зору протоколів взаємодії мобільних терміналів з мережею, а також з точки зору взаємодії модулів SIM з терміналом. Проводиться порівняння характеристик безпеки у стандартах зв'язку GSM, UMTS І LTE. Аналіз вразливостей мобільних мереж другого, третього та четвертого покоління (2G, 3G, 4G). Наводиться перелік векторів атаки на мережу з посиланнями на дослідження в цих галузях.
Опис
Ключові слова
gsm, umts, lte, вразливості мереж мобільного звязку, захист мобільних засобів зв'язку, захист інформації, технічний захист, технічний канал витоку інформації
Цитування
Барсук А. Т. Методи та засоби захисту мобільних телефонних засобів зв'язку : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 125 Кібербезпека / А. Т. Барсук ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2019. – 89 с.