Актуальність використання безкоштовних конструкторів сайтів соціальних мереж для побудови демонстраційних версій нішевих знанняорієнтованих соціальних мереж в Інтернеті

Зображення мініатюри
Дата
2018
Автори
Данилов, А. Д.
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
ХНУБА
Анотація
Функціонування сучасних організацій тісно пов'язано з використанням інтернет-технологій. Будь-яка сучасна компанія має свій сайт або сторінку в соціальній мережі, яка дозволяє спілкуватися з постійними та потенційними клієнтами, формувати імідж організації, збирати необхідну маркетингову інформацію, формувати клієнтську базу, відстежувати та корегувати відношення клієнтів до політики компанії та багато іншого. Ефективність використання сайту залежить від багатьох критеріїв, серед яких можна виділити: якість, доступність, зручність в користуванні, ступінь орієнтації сайту на користувача та предметну галузь, в якій працює організація, та інше. Особливо важливо враховувати орієнтацію на користувача та предметну галузь при розробці та впроваджені вузькоспеціалізованих (нішевих) сайтів соціальних мереж, які орієнтовані на конкретний сегмент користувачів мережі Інтернет.
Опис
Ключові слова
Соціальні мережі в Інтернеті, Систематизація, Конструктори соціальних мереж, Управління знаннями
Цитування
Данилов А. Д. Актуальність використання безкоштовних конструкторів сайтів соціальних мереж для побудови демонстраційних версій нішевих знанняорієнтованих соціальних мереж в Інтернеті / А. Д. Данилов // Free and Open Source Software: матеріали Х міжнародної науково-практичної конференції, 20-22 листопада 2018 р. – Харків: ХНУБА, 2018. – С. 25.