Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/7964
Title: Актуальність використання безкоштовних конструкторів сайтів соціальних мереж для побудови демонстраційних версій нішевих знанняорієнтованих соціальних мереж в Інтернеті
Authors: Данилов, А. Д.
Keywords: Соціальні мережі в Інтернеті
Систематизація
Конструктори соціальних мереж
Управління знаннями
Issue Date: 2018
Publisher: ХНУБА
Citation: Данилов А. Д. Актуальність використання безкоштовних конструкторів сайтів соціальних мереж для побудови демонстраційних версій нішевих знанняорієнтованих соціальних мереж в Інтернеті / А. Д. Данилов // Free and Open Source Software: матеріали Х міжнародної науково-практичної конференції, 20-22 листопада 2018 р. – Харків: ХНУБА, 2018. – С. 25.
Abstract: Функціонування сучасних організацій тісно пов'язано з використанням інтернет-технологій. Будь-яка сучасна компанія має свій сайт або сторінку в соціальній мережі, яка дозволяє спілкуватися з постійними та потенційними клієнтами, формувати імідж організації, збирати необхідну маркетингову інформацію, формувати клієнтську базу, відстежувати та корегувати відношення клієнтів до політики компанії та багато іншого. Ефективність використання сайту залежить від багатьох критеріїв, серед яких можна виділити: якість, доступність, зручність в користуванні, ступінь орієнтації сайту на користувача та предметну галузь, в якій працює організація, та інше. Особливо важливо враховувати орієнтацію на користувача та предметну галузь при розробці та впроваджені вузькоспеціалізованих (нішевих) сайтів соціальних мереж, які орієнтовані на конкретний сегмент користувачів мережі Інтернет.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/7964
Appears in Collections:Кафедра соціальної інформатики (СІ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Danylov_Foss_2018.pdf1.36 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.