Публікація:
Проєктування рекомендаційної системи для купівля товарів з урахуванням критеріїв співпраці виробника з недружніми країнами

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тому

Видавець

Дослідницькі проекти

Організаційні одиниці

Випуск журналу

Анотація

У кваліфікаційній роботи розглянуто необхідність розробки і використання рекомендаційної системи, де бренди для категорії товару були б відсортовані з урахуванням співпраці виробника з недружніми державами і країни торгової марки. Існує багато ресурсів, котрі інформують, чи вийшов бренд з російського ринку, проте здебільшого при покупці визначеного типу товарів більшість людей не витрачає час на перевірку інформації про бренд, оскільки це буває трудомістко. Збір інформації щодо зовнішньої політики щодо найбільш поширених брендів у визначеній категорії в одному місці міг би значно спростити процес продуманих закупівель. Саме для цього в кваліфікаційній роботі був розроблений застосунок з рекоменцаціями за категоріями.

Опис

Ключові слова

рекомендаційна система, недружні держави, відстань жаккара, подібність оцінок

Цитування

Ківшар Т. М. Проєктування рекомендаційної системи для купівля товарів з урахуванням критеріїв співпраці виробника з недружніми країнами : пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 124 Системний аналіз / Т. М. Ківшар ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2025. – 56 с.

DOI

Схвалення

Рецензія

Доповнено

На які посилаються