Дослідження методів динамічного аналізу даних для визначення експертної думки на основі стрімінгової обробки даних з Twitter

Зображення мініатюри
Дата
2022
Автори
Єрусалімцев, Д. А.
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Об’єктом дослідження є методи динамічного аналізу даних для визначення експертної думки на основі стрімінгової обробки даних з Twitter. Метою роботи є розробка платформи даних, що дозволяє аналізувати повідомлення користувачів щодо вказаних тем та шляхом обробки повідомлень та поділення їх на групи отримувати ті, які мають експертну думку. Методи рішення базуються на технології та Apache Flink з використанням бази даних Cassandra та Cloud-серверу Azure. У результаті роботи були проаналізовані методи дослідження потокових даних та в якості експерименту було реалізовано систему для аналізу даних з Twitter.
Опис
Ключові слова
azure, big data, cassandra, flink, material, spark, pipelines textanalytics, twitter
Цитування
Єрусалімцев Д. А. Дослідження методів динамічного аналізу даних для визначення експертної думки на основі стрімінгової обробки даних з Twitter : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 121 – Інженерія програмного забезпечення / Д. А. Єрусалімцев ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2022. – 74 с.