Реалізація дистанційного навчання на платформі Moodle з дисципліни «фізичне виховання» в закладі вищої освіти технічного профілю

Немає доступних мініатюр
Дата
2020
Автори
Церковна, О. В.
Єгорова, О. В.
Строкач, С. Г.
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
ХДАФК
Анотація
Використання електронного навчання в університеті з застосуванням дистанційних освітніх технологій в наш час є особливо актуальним. В статті розглядається досвід реалізації дистанційного курсу з дисципліни «Фізичне виховання» на платформі Moodle в Харківському національному університеті радіоелектроніки, описані принципи проектування курсу, його зміст та особливості користування. Використання даного курсу дозволяє дистанційно навчати студентів, робити навчання безперервним та мобільним.
Опис
Ключові слова
дистанційне навчання, Moodle, освітні технології, фізичне виховання
Цитування
Церковна О. В. Реалізація дистанційного навчання на платформі Moodle з дисципліни «фізичне виховання» в закладі вищої освіти технічного профілю / О. В. Церковна, О. В. Єгорова, С. Г. Строкач // Науково-методичні основи використання інформаційних технологій в галузі фізичної культури і спорту: збірник наукових праць [Електронний ресурс]. – Харків : ХДАФК, 2020. Випуск 4. – с.88-93.