Публікація:
Дослідження методів машинного навчання для розпізнавання об’єктів та прогнозування ймовірності та напрямку їх руху у режимі реального часу

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2023

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Метою роботи є дослідження методів машинного навчання для розпізнавання об’єктів на основі існуючих продуктів з перспективою застосування у роботизованих автомобілях або автопілоті. При виконанні роботи були використані загально-логічні, теоретичні та емпіричні методи. Загально-логічні використовувались для проведення аналізу предметної області, теоретичні були використані під час аналізу нейронних мереж, а емпіричні було застосовано під час проведення експериментального дослідження. У результаті виконання кваліфікаційної роботи було розроблено та досліджено методи машинного навчання для розпізнавання об’єктів та прогнозування ймовірності та напрямку їх руху у режимі реального часу. Проведено експеримент з їх порівняння та визначення найкращої моделі для заданих завдань.

Опис

Ключові слова

автомобіль, автопілот, визначення об’єктів, методи розпізнавання об’єктів, пошук об’єктів, розпізнавання образів

Бібліографічний опис

Ванда М. А. Дослідження методів машинного навчання для розпізнавання об’єктів та прогнозування ймовірності та напрямку їх руху у режимі реального часу : пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 121 - Інженерія програмного забезпечення / М. А. Ванда ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2023. – 72 с.

DOI