Публікація:
Дослідження методів розпізнавання мовлення у веб сервісах

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2021

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Об’єктом дослідження є розпізнавання мовлення як єдиний процес з точки зору лінгвістики, фізики, математики та програмування. Предмет дослідження – методи розпізнавання мовлення у веб сервісах. Метою дослідження є аналіз існуючих рішень для розпізнавання мовлення у веб сервісах, вибір кращого серед них та адаптація у власному веб сервісі до голосового помічника. Дослідження базуються на описах та існуючих реалізаціях методів розпізнавання мовлення за певними загальними характеристиками. У результаті роботи проаналізовані моделі розпізнавання мовлення, проаналізовані та досліджені методи які використовуються в них, обрано кращий серед них та адаптовано метод до розроблюємої системи.

Опис

Ключові слова

голосовий помічник, динамічне програмування, метод розпізнавання мовлення, модель розпізнавання мовлення, нейронна мережа, ПММ, прихована марківська модель, сервіс новин, REACTJS, REDUX, ALAN AI

Бібліографічний опис

Шоков Д. Ф. Дослідження методів розпізнавання мовлення у веб сервісах : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 121 — Інженерфя програмного забезпечення / Д. Ф. Шоков ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2021. – 95 с.

DOI