Публікація:
Аналіз функціонування програмно-конфігурованої мережі на базі протоколу OpenFlow у процесі передачі трафіку

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2024

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Об'єкт дослідження – програмно-конфігурована мережа (SDN), протокол OpenFlow. Мета роботи – аналіз і моделювання принципів функціонування SDN на базі протоколу OpenFlow у процесі передачі трафіку Розглянуті загальні принципи організації та функціонування програмно конфігурованих мереж на базі протоколу OpenFlow. Проаналізовані концептуальна архітектура SDN та протокол OpenFlow. Проведений аналіз принципів функціонування SDN-контроллера і комутатора OpenFlow та їх взаємодія в процесі передачі трафіку. Зроблено дослідження та аналіз принципів функціонування SDN у процесі її програмного моделювання у середовищі мережного емулятора Mininet. Досліджені принципи створення записів потоків у таблиці потоків.

Опис

Ключові слова

програмно-конфігурована мережа, openflow комутатор, SDN -контроллер, таблиця потоків, протоколу OpenFlow, запис потоку, модель мережі

Бібліографічний опис

Коломоєць М. С. Аналіз функціонування програмно-конфігурованої мережі на базі протоколу OpenFlow у процесі передачі трафіку : пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка» / М. С. Коломоєць ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2024. – 82 с.

DOI