За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Алгоритм розпізнавання математичних виразів для iOS-пристроїв

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2020

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Дана атестаціна робота присвячена дослідженню алгоритмів та методів детектування і розпізнавання тексту математичних виразів на платформі iOS. Метою роботи є демонстрація головних особливостей зовнішніх та нативних бібліотек на основі розробки тестового програмного забезпечення. В роботі використано основні технології для розробки мобільного додатку, проведено їх аналіз та визначено найкращий засіб для реалізації поставленої задачі. Було розроблено тестовий додаток на основі необхідних функцій та інтерфейсу для проведення аналізу якості та швидкодії обраних рішень. Зроблено оцінку використаних та досліджених підходів. Визначено основні переваги та недоліки використаних рішень.

Опис

Ключові слова

детектування тексту, розпізнавання тексту, OCR, машинне навчання, обробка зображень, математичні вирази, SWIFT, IOS

Бібліографічний опис

Лук’яненко Є. С. Алгоритм розпізнавання математичних виразів для iOS-пристроїв: пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 123 Комп'ютерна інженерія / Є. С. Лук’яненко; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2020. – 69 с.

DOI