За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Інтелектуальна система підтримки прийняття рішень для трейдера на фінансовому ринку

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2022

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Ціль роботи – побудувати ІСППР для трейдера, яка б дозволила йому отримати вигоду на ринках акцій, використовуючи алгоритми машинного навчання. Об’єкт дослідження – фінансовий ринок акцій. Предмет дослідження – нейромережеві моделі та алгоритми, які можуть бути використані для передбачення майбутньої ціни на ринку акцій. Методи дослідження – нейронні мережі та алгоритми машинного навчання. В ході цієї роботи була розроблена інтелектуальна системи підтримки прийняття рішень трейдера на фінансовому ринку. В роботі була проведена дослідницька робота для відповіді на питання "як машинне навчання може допомагати у продажах та покупках акцій так, щоб приносити прибуток?". На основі побудованої нейронної мережі було створено інтелектуальну систему підтримки прийняття рішень. Дана система представлена як клієнтський додаток. Дана система показала, що вона може виконувати поставлені завдання.

Опис

Ключові слова

машинне навчання, інтелектуальні системи підтримки прийняття рішень, нейронні мережі, штучний інтелект, трейдинг, гроші

Бібліографічний опис

Антонов Д. О. Інтелектуальна система підтримки прийняття рішень для трейдера на фінансовому ринку : пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія / Д. О. Антонов ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2022. – 81 с.

DOI