За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Розпізнавання мелодій з використанням нейромережевого підходу

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2022

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Мета роботи – дослідження задачі автоматичної класифікації музичних творів за жанрами та створення прототипу програмної системи, що дозволяє виконувати автоматичну класифікацію з використанням згорткової нейронної мережі. Предмет дослідження – автоматизація класифікації музичних творів з використанням нейромережевого підходу. У роботі проведено огляд видів ознак, використовуваних для класифікації, а також огляд різних алгоритмів класифікації. Для вирішення залач класифікації використано алгоритм згорткової нейронної мережі. програмної системи для автоматичної класифікації музичних творів за жанрами, описана цю систему, за допомогою засобів мови Python.

Опис

Ключові слова

розпізнавання музики, цифрові аудіосигнали, згорткові нейронні мережі, машинне навчання, глибинні нейронні мережі

Бібліографічний опис

Змійова О. В. Розпізнавання мелодій з використанням нейромережевого підходу : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія / О. В. Змійова ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2022. – 55 с.

DOI