За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Нейромережева модель аналізу дитячих малюнків для діагностики емоційного стану дитини

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2022

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Ціль роботи – створення нейромережевої моделі аналізу дитячих малюнків для діагностики емоційного стану дитини, яка може частково допомогти фахівцю у повсякденному житті виконувати частину його роботи, а також провести первинний аналіз емоційного стану дитини онлайн, без участі спеціалістів. Об’єкт дослідження – ознаки та закономірності дитячих малюнків, за якими можна зробити висновок про емоційне здоров’я дитини. Предмет дослідження – нейромережеві моделі та алгоритми, які можуть бути використані для виявлення характерних ознак на дитячих малюнках, що дасть змогу зробити висновки про емоційний та психологічний стан дитини.

Опис

Ключові слова

машинне навчання, нейронні мережі, згорткові нейронні мережі, штучний інтелект, емоційний стан, датасет, задача класифікації

Бібліографічний опис

Дикий С. А. Нейромережева модель аналізу дитячих малюнків для діагностики емоційного стану дитини : пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія / С. А. Дикий ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2022. – 102 с.

DOI