Публікація:
Дослідження методів забезпечення безпеки ланцюжків поставок програмного забезпечення

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2024

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Об’єкт дослідження – процес забезпечення безпеки ланцюжків постачання програмного забезпечення. Предмет дослідження – методи та засоби забезпечення безпеки ланцюжків постачання програмного забезпечення. Мета роботи – аналіз шляхів збільшення ефективності методів забезпечення безпеки ланцюжків постачання програмного забезпечення на кожному етапі розробки програмного забезпечення. Методи досліджень – моделювання, спостереження, аналіз та порівняння. Сьогодні суть розробки програмного забезпечення полягає в тому, що постачальники та розробники програмного забезпечення часто створюють продукти, збираючи компоненти комерційного програмного забезпечення з відкритим кодом, проводять його тестування та якнайшвидше розгортають його у робочому середовищі. У той час як швидкість розгортання є ключовим пріоритетом, безпека ланцюжка постачання програмного забезпечення – не менш важлива для будь-якої організації. Зловмисники використовують сучасні гіперз’єднані ланцюжки постачання програмного забезпечення, оскільки один «пролом» дозволяє їм отримати доступ до великої кількості систем, що знаходяться нижче. Це означає, що команди безпеки та організації-розробники у всьому світі повинні ставити безпеку ланцюжка постачання на перше місце. У роботі було проведено дослідження методів забезпечення безпеки ланцюжків постачання програмного забезпечення. Особлива увага приділена забезпеченню безпеки на кожному етапі розробки програмного забезпечення.

Опис

Ключові слова

атаки, вразливості, етапи розробки програмного забезпечення, захищеність ланцюжків постачання програмного забезпечення, методи забезпечення безпеки, ризики, технології перевірки

Бібліографічний опис

Новікова Д. О. Дослідження методів забезпечення безпеки ланцюжків поставок програмного забезпечення : пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 125 Кібербезпека / Д. О. Новікова ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2024. – 90 с.

DOI