За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Оцінка продуктивності комп'ютерної мережі підприємства

Немає доступних мініатюр

Дата

2019

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Метою атестаційної роботи є підвищення продуктивності бездротової комп’ютерної мережі підприємства щодо передавання інформації та доставки контенту в умовах збільшення його обсягів на основі вдосконалення методів передавання потоків навантаження в інфокомунікаційних системах. У ході виконання атестаційної роботи провести аналіз безпровідних комп’ютерних мереж, моделей та методів управління доступом до фізичного середовища і формулювання вимог та напрямків покращення їх характеристик; проаналізувати можливості, а також переваги і недоліки сучасних систем передачі даних; спроектувати бездротову мережу та дослідити основні характеристики спроектованої мережі; реалізувати модифікований метод оцінки параметрів безпровідного каналу.

Опис

Ключові слова

комп'ютерної мережі підприємства, маршрутизатор, продуктивнстьі комп'ютерної мережі, СМО, шлюз, WI-FI, WLAN

Бібліографічний опис

Черников В. Д. Оцінка продуктивності комп'ютерної мережі підприємства : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 123 Комп'ютерна інженерія / В. Д. Черников ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2019. – 100 с.

DOI