За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Pозроблення системи лінійних фільтрів для ідентифікації робототехнічних систем

dc.contributor.authorСидоренко А. В.
dc.date.accessioned2023-02-02T10:01:17Z
dc.date.available2023-02-02T10:01:17Z
dc.date.issued2022
dc.description.abstractОб’єкт дослідження – задачі ідентифікації робототехнічних систем. Мета роботи – огляд стану проблеми щодо ідентифікації робототехнічних систем. Методи дослідження – аналіз та узагальнення існуючих публікацій. Робототехнічні системи – це область, яка охоплює досить широкий клас об’єктів, починаючи від найпростіших іграшок до повністю автоматизованих виробництв і механізмів, покликаних замінити людину при виконанні важких, неприємних та небезпечних робіт. Сучасні програмно-апаратні засоби обчислювальної техніки є ядром робототехнічних систем. Висока швидкість обчислень і швидкодіючі інтелектуальні засоби контролю надають широкі можливості для реалізації адаптивного високоточного управління виконавчими пристроями з урахуванням зовнішніх впливів та інформативних факторів. Задачі дослідження спрямовані на реалізацію мети та містять огляд базових понять про робототехнічні системи, огляд підходів щодо управління робототехнічних систем, а також формулювання проблем ідентифікації та дослідження фільтрації сигналів для компенсації збурень.
dc.identifier.citationСидоренко А. В. Pозроблення системи лінійних фільтрів для ідентифікації робототехнічних систем : пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 151 – Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології / А. В. Сидоренко ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки – Харків, 2022. – 72 с.
dc.identifier.urihttps://openarchive.nure.ua/handle/document/21681
dc.language.isouk
dc.subjectлінійні фільтри
dc.subjectідентифікація
dc.subjectробототехнічні системи
dc.titlePозроблення системи лінійних фільтрів для ідентифікації робототехнічних систем
dc.typeOther
dspace.entity.typePublication

Файли

Оригінальний пакет
Зараз показано 1 - 1 з 1
Завантаження...
Зображення мініатюри
Назва:
2022_M_KITAM_KITPVm-21_1_Sydorenko_А_В.pdf
Розмір:
1.95 MB
Формат:
Adobe Portable Document Format
Ліцензійний пакет
Зараз показано 1 - 1 з 1
Немає доступних мініатюр
Назва:
license.txt
Розмір:
9.64 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: