Використання процесів взаємодії ултразвукових і електромагнітних коливань з рухомим середовищем для створення потокових витратомірів

Завантаження...
Зображення мініатюри
Дата
2019
Автори
Левченко, Є. В.
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Об’єкт дослідження – потокові витратоміри на хвильових ефектах Мета роботи – проектування та конструювання розумної системи витратомірів води і газу на основі ультразвукових хвиль. Метод дослідження – теоретичний: аналіз існуючих систем витратомірів та розгляд принципів їх роботи, а також дискретних елементів з яких складаються системи. Обрано основні принципи для побудови елементів системи. Подана інформація щодо конструювання основних елементів витратомірів, електричних принципових схем, друкованих плат та програмного забезпечення для витратомірів води, газу, а також спроектовано електричну принципову схему та друковану плату.
Опис
Ключові слова
витратомір, ультразвук, електромагнітний, мікроконтролер
Цитування
Левченко Є. В. Використання процесів взаємодії ултразвукових і електромагнітних коливань з рухомим середовищем для створення потокових витратомірів : атестаційна робота здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 171 Електроніка / Є. В. Левченко : М-во освіти і науки України, ХНУРЕ. – Харків, 2019. - 59 с.