Публікація:
Інтелектуальна система управління споживанням енергоресурсів в кіберфізичному університеті

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2019

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Метою роботи є створення інтелектуальної системи управління споживання енергоресурсів з мобільним додатком для взаємодії з користувачем, що може бути інтегрована в сервіс доступу до інфраструктури кіберфізичного університету. Розроблений прототип системи контролю за споживанням електроенергії з використанням апаратної платформи, у вигляді керуючого пристрою та клієнт-серверної частини, у вигляді мобільного додатку. Керуючий пристрій реалізований на модулі NodeMCU (на базі мікроконтролера ESP-12E). Програмна реалізація алгоритму керування здійснена на мові програмування СІ у середовищі розробки Arduino IDE. Клієнт-серверну частину реалізовано для платформи Android на мові програмування С# за технологією Xamarin та мові верстання XAML. Проаналізовані такі способи виведення інформації користувачу як розробка мобільного додатку, використання GSM-модулю з технологією SMS та розробка веб-сторінки для стаціонарних ПК, яка є повним аналогом мобільного додатку.

Опис

Ключові слова

розумний кіберуніверситет, кіберсоціальний простір, кіберфізична система, мобільний застосунок, wi-fi, багатотарифний лічильник електроенергії

Бібліографічний опис

Трубаєв Д. Ю. Інтелектуальна система управління споживанням енергоресурсів в кіберфізичному університеті : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 123 - Комп’ютерна інженерія / Д. Ю. Трубаєв ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2019. – 95 с.

DOI