Публікація:
Методи застосування програмно-конфігурованого радіо у системах мобільного

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2020

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Метою атестаційної роботи є розробка і дослідження системи передачі даних з високою швидкістю з використанням технології OFDM в системі мобільного зв’язку стандарту GSM на основі принципів технології SDR. Проведено аналіз можливих способів збільшення швидкості передачі даних в мережах мобільного зв'язку GSM із застосуванням технологій когнітивного радіо та SDR, орієнтованих на передачу даних з високою швидкістю. Розроблено спосіб підвищення швидкості передачі даних в системі мобільного зв’язку GSM на основі застосування OFDM та принципах технології SDR. Проведено аналіз використання технології OFDM у системах мобільного зв’язку 3G. Розроблені питання щодо адаптивного вибору робочих частот і формування сигналу у сегменті передачі даних системи мобільного зв’язку, працюючою на принципах когнітивного радіо. Проведено аналіз питань електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) GSM і підсистеми високошвидкісної передачі даних. Розроблено рекомендації щодо практичної реалізації cегменту системи високошвидкісної передачі даних в мережі GSM на основі технологій організації фізичного каналу OFDM.

Опис

Ключові слова

когнітивне радіо, програмно-конфігуроване радіо, система мобільного зв’язку, ортогональне частотне мультиплексування, канал передачі даних, кластер, вільні частоти, управління спектром

Бібліографічний опис

Маньшин І. С. Методи застосування програмно-конфігурованого радіо у системах мобільного : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 172 Телекомінікації та радіотехніка / І. С. Маньшин ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2020. – 110 с.

DOI