Дослідження UI/UX елементів у прототипіюванні компьютерної гри

Завантаження...
Зображення мініатюри
Дата
2021
Автори
Фещенко, А. В.
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Анотація
Метою дослідження є аналіз сучасних методів та технологій розробки UI/UX елементів ігрового інтерфейсу, визначення найкращих з них; порівняння ефективність та вплив інтерфейсу на користувача та ігровий процес. Безпосередньо в ході роботи: проаналізовано досвід досліджень щодо оцінювання дизайну інтерфейсів в контексті функціонального підходу і юзабіліті навігації інтерфейсу; – визначено релевантні чинники для оцінки елементів інтерфейсу; – проведено аналіз систем навігації відповідно до теоретичної бази і цілей дослідження, визначено елементи дизайну, зміни в яких можуть привести до поліпшення враження користувача від взаємодії з інтерфейсом; – проведено експеримент з фіксацією зворотного зв’язку від користувачів-тестувальників в декількох варіаціях дизайну ігрових інтерфейсів, для виявлення оптимального способу організації UI\UX елементів відібраних ігрових інтерфейсів. Практична значимість полягає в застосуванні отриманих знань для самостійної розробки та вдосконалення дизайну ігрових інтерфейсів, робота може бути використана в інформаційних цілях для зацікавлених осіб.
Опис
Ключові слова
інтерфейс користувача UI, досвід користувача UX, навігаційні елементи, проектування взаємодії, візуальний дизайн, юзабіліті
Цитування
Фещенко А. В. Дослідження UI/UX елементів у прототипіюванні компьютерної гри : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 186 Видавництво та поліграфія / А. В. Фещенко ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2021. – 52 с.