Автоматизована оптична інформаційно-вимірювальна система для полігонних випробувань керованих та некерованих ракет, артилерійських і реактивних снарядів

Завантаження...
Зображення мініатюри
Дата
2018
Автори
Шостко, І. С.
Тевяшев, А. Д.
Неофітний, М. В.
Гулак, С. В.
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Міністерство оборони України
Анотація
В доповіді запропоновано новий метод визначення оптимального розташування вимірювальної апаратури на території полігону в залежності від взаємного розташування слідкуючої платформи і ракетно-артилерійської системи, з урахуванням максимально можливої кутової швидкості та прискорення обертання платформи і розрішувальної здатності телевізійної системи, встановлено зв'язки кінематичних траєкторних параметрів супроводжуваного об'єкта і граничних значень кінематичних параметрів приводів вимірювальної системи, що стежить для різних варіантів траєкторій.
Опис
Ключові слова
траєкторні вимірювання, параметри польоту, точка захоплення, синхронізація корекції
Цитування
Автоматизована оптична інформаційно-вимірювальна система для полігонних випробувань керованих та некерованих ракет, артилерійських і реактивних снарядів / І. С.Шостко, А. Д. Тевяшев, М. В. Неофітний, С. В. Гулак. // Зб. матеріалів VI міжнародної науково-практичної конференції “Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки”. – Київ. – 2018. – С. 248–250.