Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/7203
Title: Автоматизована оптична інформаційно-вимірювальна система для полігонних випробувань керованих та некерованих ракет, артилерійських і реактивних снарядів
Authors: Шостко, І. С.
Тевяшев, А. Д.
Неофітний, М. В.
Гулак, С. В.
Keywords: траєкторні вимірювання
параметри польоту
точка захоплення
синхронізація корекції
Issue Date: 2018
Publisher: Міністерство оборони України
Citation: Автоматизована оптична інформаційно-вимірювальна система для полігонних випробувань керованих та некерованих ракет, артилерійських і реактивних снарядів / І. С.Шостко, А. Д. Тевяшев, М. В. Неофітний, С. В. Гулак. // Зб. матеріалів VI міжнародної науково-практичної конференції “Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки”. – Київ. – 2018. – С. 248–250.
Abstract: В доповіді запропоновано новий метод визначення оптимального розташування вимірювальної апаратури на території полігону в залежності від взаємного розташування слідкуючої платформи і ракетно-артилерійської системи, з урахуванням максимально можливої кутової швидкості та прискорення обертання платформи і розрішувальної здатності телевізійної системи, встановлено зв'язки кінематичних траєкторних параметрів супроводжуваного об'єкта і граничних значень кінематичних параметрів приводів вимірювальної системи, що стежить для різних варіантів траєкторій.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/7203
Appears in Collections:Кафедра прикладної математики (ПМ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Zbroya_2018.pdf267.5 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.