За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Дослідження методів компенсації ревербераційних завад

Немає доступних мініатюр

Дата

2019

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Об’єкт дослідження – процес впливу характеристик приміщення та систем звукопідсилення на поширення звукових сигналів. Мета роботи – визначення можливостей корекції ревербераційних завад на звуковий сигнал апаратними засобами. Метод дослідження – теоретичний аналіз, проведення практичних вимірювань, експериментальні дослідження. Проведено теоретичний аналіз спотворень звукових сигналів в системах звукопідсилення та властивостей приміщень, здійснюючих вплив на поширення звукових сигналів. Розглянуто способи корекції параметрів систем звукопідсилення та озвучення і боротьби зі спотвореннями сигналу. Також розглянуті способи поліпшення акустичних характеристик приміщень. Проведено практичний експеримент з вимірювання характеристик реальної системи озвучення в приміщенні караоке-кафе, за результатами якого виконано корегування параметрів системи озвучення. В результаті апробовано метод корекції акустичних характеристик приміщення, що дозволяє швидко виконати оптимізацію системи в заданих умовах роботи.

Опис

Ключові слова

акустичні вимірювання, система озвучення, спотворення, амплітудно-частотна характеристика, фазо-частотна характеристика

Бібліографічний опис

Буйницький Д. В. Дослідження методів компенсації ревербераційних завад : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка / Д. В. Буйницький ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2019. – 79 с.

DOI