Прийняття рішень за результатами аналізу ознак банкрутства виробничого підприємства

Завантаження...
Зображення мініатюри
Дата
2014
Автори
Соколова, Л. В.
Соколов, О. Є.
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
АРТ Синтез-Т
Анотація
Для розв’язання даної задачі та досягнення поставленої у роботі мети було обрано аналітичний метод, що заснований на різних операціях із статистичними даними. Аналітичний метод припускає проведення діагностичних досліджень безконтактними методами за допомогою статистичної інформації з використанням методів економічного аналізу.У даній роботі із проаналізованої сукупності методів та економіко-математичних моделей оцінки та аналізу імовірності банкрутства з метою своєчасної розробки заходів для запобігання на ранніх стадіях наступу збанкрутілого стану виробничого підприємства було синтезовано комплексну модель та обрано ряд локальних моделей.
Опис
Ключові слова
аналіз ознак банкрутства підприємства, виробниче підприємство, фінансовий стан підприємства, діагностика фінансового стану підприємства, аналіз ознак банкрутства виробничого підприємства, приховане банкрутство
Цитування
Прийняття рішень за результатами аналізу ознак банкрутства виробничого підприємства / Л.В. Соколова, О.Є. Соколов // [Системи прийняття рішень в економіці, техніці та організаційних сферах: від теорії до практики] : колективна монографія. У 2 т. Т. 2. / за заг. ред. Савчук Л. М. / Павлоград : АРТ Синтез-Т, 2014. – 429 с. – (підрозділ 9.4. – С. 325–333).