Автоматизована оптична інформаційно-вимірювальна система для полігонних випробувань керованих та некерованих ракет, артилерійських і реактивних снарядів

Зображення мініатюри
Дата
2018
Автори
Шостко, І. С.
Тевяшев, А. Д.
Неофітний, М. В.
Гулак, С. В.
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
Міністерство оборони України
Анотація
В доповіді запропоновано новий метод визначення оптимального розташування вимірювальної апаратури на території полігону в залежності від взаємного розташування слідкуючої платформи і ракетно-артилерійської системи, з урахуванням максимально можливої кутової швидкості та прискорення обертання платформи і розрішувальної здатності телевізійної системи, встановлено зв'язки кінематичних траєкторних параметрів супроводжуваного об'єкта і граничних значень кінематичних параметрів приводів вимірювальної системи, що стежить для різних варіантів траєкторій.
Опис
Ключові слова
траєкторні вимірювання, параметри польоту, точка захоплення, синхронізація корекції
Цитування
Автоматизована оптична інформаційно-вимірювальна система для полігонних випробувань керованих та некерованих ракет, артилерійських і реактивних снарядів / І. С.Шостко, А. Д. Тевяшев, М. В. Неофітний, С. В. Гулак. // Зб. матеріалів VI міжнародної науково-практичної конференції “Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки”. – Київ. – 2018. – С. 248–250.