Публікація:
Підхід до роботи зі слабоструктурованими медичними даними на основі використання ваг ребер для документо-орієнтованої графової бази даних

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тому

Видавець

ХНУРЭ

Дослідницькі проекти

Організаційні одиниці

Випуск журналу

Анотація

В роботі запропоновано підхід до роботи з слабоструктурованими даними збереженими у вигляді до кументо-орієнтованої графової бази даних. Розглянуто способи зображення зваженого графа та наведено спосіб зображення документо-орієнтованого зваженого графа. Наведено алгоритм перерахунку ваг ребер результуючого графа на основі врахування оцінок якості попереднього вибору даних з результуючого графа. Проведено експериментальне дослідження роботи запропонованого алгоритму для роботи зі слабоструктурованими медичними даними.

Опис

Ключові слова

слабоструктуровані дані, алгоритм розрахунку ваги ребра графа, графові бази даних, документо-орієнтовані графові бази даних, зважений граф

Цитування

Швороб І. Б. Підхід до роботи зі слабоструктурованими медичними даними на основі використання ваг ребер для документо-орієнтованої графової бази даних / І. Б. Швороб // Бионика интеллекта: научно-технический журнал. – 2017. – № 1(88). – С. 90–95.

DOI

Схвалення

Рецензія

Доповнено

На які посилаються