Публікація:
Використання методів opinion mining для визначення суспільних настроїв

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2025

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

У даній роботі проводиться всебічне дослідження комп’ютерного аналізу громадської думки, вираженої в цифровому тексті. Для досягнення мети був реалізований, оцінений і продемонстрований набір еталонних моделей, призначених для вирішення різних аналітичних завдань. Завдання варіюються від класифікації полярності офіційних новин і неформальних коментарів у соціальних мережах до тонкого розпізнавання емоцій і, в кінцевому підсумку, до детального аспектного аналізу настроїв (ABSA), підтримуваного розпізнаванням іменованих сутностей (NER).

Опис

Ключові слова

аналіз настроїв, аналіз тональності, аспектний аналіз настроїв, громадська думка, обробка природної мови, розпізнавання емоцій

Бібліографічний опис

Лавров А. О. Використання методів opinion mining для визначення суспільних настроїв : пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи здобувача вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні, спеціальність 122 Комп’ютерні науки / А. О. Лавров ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2025. – 85 с.

DOI