Please use this identifier to cite or link to this item: http://openarchive.nure.ua/handle/document/2558
Title: Ендоскоп з функцією експрес-діагностики характеру та рівня бактеріального обсіменіння слизової оболонки верхніх дихальних шляхів
Authors: Аврунін, О. Г.
Семенець, В. В.
Сліпченко, М. І.
Калашник, М. В.
Журавльов, А. С.
Калашник, Ю. М.
Keywords: ендоскоп
експрес-діагностика
слизова оболонка
бактеріальне обсіменіння
Issue Date: 2003
Citation: Пат. № 54872, Україна, A61B1/04, G02B23/26. Ендоскоп з функцією експрес-діагностики характеру та рівня бактеріального обсіменіння слизової оболонки верхніх дихальних шляхів / Аврунін О.Г., Семенець В.В., Сліпченко М.І., Калашник М.В., Журавльов А.С., Калашник Ю.М.; заявник та патентовласник Харківський національний університет радіоелектроніки; заявл. 29.04.2002; опубл. 17.03.2003, Бюл. № 3.
Abstract: Ендоскоп з функцією експрес-діагностики характеру та рівня бактеріального обсіменіння слизової оболонки верхніх дихальних шляхів, який складається з гнучкої трубки з першим світловодом, що з'єднаний з блоком освітлення, який містить регульоване джерело світла, і другим світловодом, який з'єднаний з блоком реєстрації, що містить цифровий фотоапарат, та з підсистеми управління, який відрізняється тим, що підсистема управління містить інтерфейс та ПЕОМ і з'єднана двонаправлено через інтерфейсний пристрій сполучення з цифровим фотоапаратом блока реєстрації та через інтерфейсний пристрій сполучення - з регульованим джерелом світла блока освітлення.
URI: http://openarchive.nure.ua/handle/document/2558
Appears in Collections:Кафедра біомедичної інженерії (БМІ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
54872-uapatents.com.pdf121.8 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.