Деякі методи розв’язання еліптичних рівнянь з експоненціальною нелінійністю ітераційнимми методами

Зображення мініатюри
Дата
2012
Автори
Шона, С. І.
Назва журналу
ISSN журналу
Назва тому
Видавець
ХНУРЕ
Анотація
In this paper we consider nonlinear boundary value problem. We got approxi mately solution, used 2 different iteration methods.
Опис
Ключові слова
математична модель, еліптичні рівняння, ітераційний метод, експоненціальна нелінійність
Цитування
Шона С. І. Деякі методи розв’язання еліптичних рівнянь з експоненціальною нелінійністю ітераційнимми методами / С. І. Шона // Радиоэлектроника и молодежь В XXI веке : материалы 16 Междунар. молодеж. форума, 17-19 апр. 2012г. – Харьков : ХНУРЭ, 2012. – Т. 10. – С. 197-198.