Кафедра комп'ютерних інтелектуальних технологій та систем (КІТС)

Постійний URI для цієї колекції

Перегляд

Останні подання

Зараз показано 1 - 5 з 32
 • Документ
  Система підтримки прийняття рішень для управління виробничим процесом
  (ХНУРЕ, 2022) Готовська А. В.; Буць Д. Є.
  У статті розглянуто систему підтримки прийняття рішень для управління виробничим процесом за умов невизначеності та багатокритеріальності.
 • Документ
  Використання комп’ютерного зору для ідентифікації змісту етикеток харчових продуктів
  (ГО «Європейська наукова платформа», 2021) Сорока, Д. О.
  Комп'ютерний зір використовується в різних галузях промисловості – від енергетики та комунальних послуг до обробної промисловості та автомобілебудування. Комп'ютерному зору необхідний великий обсяг даних. Він багаторазово проводить аналіз даних, поки не виявить відмінності і, в результаті, не розпізнає зображення. Для цього використовуються дві основні технології: глибоке навчання та згорткова нейронна мережа (ЗНМ). Машинне навчання використовує алгоритмічні моделі, які дозволяють комп'ютеру самостійно вивчати контекст візуальних даних. Якщо через модель подається достатня кількість даних, комп'ютер проаналізує дані і навчиться відрізняти одне зображення від іншого.
 • Документ
  Основні проблеми пошуку необхідного контенту при виборі сайтів
  (ГО «Європейська наукова платформа», 2021) Лебідь, В. М.
  Пандемія коронавірусу завдала серйозної шкоди світовій економіці, але режим локдауну, при якому людям наказано не виходити з дому, виявився дуже сприятливим для компаній, що продають товари в Інтернеті. Зріс попит на програми для віддаленої роботи, навчання, а також послуги проведення онлайн-конференцій, мобільні програми, онлайн кінотеатри та ігри. З'явилися нові можливості для IT- компаній із розробки та продажу спеціалізованих програмних рішень. Тому все, що пов'язане з онлайн-сервісами лише розвиватиметься.
 • Документ
  Використання технології розпізнавання емоцій людини на основі штучних нейронних мереж в освіті
  (ГО «Європейська наукова платформа», 2021) Татарников, А. О.
  У зв'язку з переведенням навчального процесу на принципово нові навчальні плани істотно зростає роль самостійної роботи студентів, яка стала основною формою отримання знань. В таких умовах виникає гостра необхідність інтеграції спеціалізованих форм контролю навчальної роботи студентів, і автоматизації навчального процесу в цілому. Це пов'язано з тим, що оцінка завдань і контрольних тестів для великих обсягів студентів, займає значну кількість часу, який можна було використати для взаємодії викладача зі студентами, підготовки до занять або роботи над професійним розвитком самого вчителя.
 • Документ
  Використання комп’ютерного зору для розпізнавання образів
  (ГО «Європейська наукова платформа», 2021) Омельченко, С. О.
  На даний момент комп’ютерні методи, що імітують людський зір, використовуються не тільки для виявлення, відстежування і класифікації об’єктів, але й для таких задач як розпізнавання тексту, ідентифікації предметів і людей, відновлювання зображення, оцінки руху, автопілотування, а також діагностики захворювань. Одним з основних напрямків використання комп’ютерного зору є розпізнавання образів – це використання комп’ютерних алгоритмів для виявлення закономірностей даних. Він класифікує дані на основі статистичної інформації або знань, отриманих із шаблонів, та їх представлення.