За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Нейромережеві ігрові моделі для розвитку логічного, творчого мислення та креативності у дітей

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2022

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Предметом дослідження є алгоритми виявлення, відслідковування та розпізнавання об’єктів на основі глибинного навчання. Об’єктом дослідження є малюнки користувачів, відеоматеріали з відеокамери комп'ютеру. Метою роботи є розвиток логічного, творчого мислення та креативності у дітей через нейромережеві ігрові моделі. Методами дослідження є нейромережеві ігрові моделі, програмні бібліотеки для роботи із зображеннями та відеоматеріалами. Це новий та поки що не дуже популярний метод розвитку логічного, творчого мислення та креативності у дітей за допомогою нейромережевих ігрових моделей.

Опис

Ключові слова

нейромережеві ігрові моделі, програмні бібліотеки, відеоматеріали, алгоритми виявлення, графові нейромережі

Бібліографічний опис

Колода Д. Д. Нейромережеві ігрові моделі для розвитку логічного, творчого мислення та креативності у дітей : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія / Д. Д. Колода ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2022. – 88 с.

DOI