За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Інтелектуальна система підтримки прийняття рішень для збору працездатних proxy-адресів

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2021

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Метою кваліфікаційної роботи є розробка інтелектуальної системи підтримки прийняття рішень для збору працездатних proxy-адресів. У ході виконання кваліфікаційної роботи проводився аналіз методів підтримки прийняття рішень. Проаналізовано архітектури та типи нейронних мереж. Розроблений сервіс для пошуку працездатних proxy-адресів з використанням нейронної мережі та перевірений на вирішення поставлених цілей. Представлені результати експериментальних досліджень, які підтвердили ефективність запропонованого підходу до збору працездатних proxy-адресів.

Опис

Ключові слова

інтелектуальні системи підтримки прийняття рішень, нейронна мережа, proxy-сервер, штучний інтелект, PHP, SYMFONY

Бібліографічний опис

Васюк Д. В. Інтелектуальна система підтримки прийняття рішень для збору працездатних proxy-адресів : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія / Д. В. Васюк ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2021. – 82 с.

DOI