Публікація:
Оптимізація впливу параметрів програмного забезпечення мікроконтролера та «слайсера» на якість 3D друку

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2020

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Об’єкт дослідження – технологія 3D-друку принтера з кінематикою Dual X Carriage. Предмет дослідження – вплив налаштувань прошивки на якість друку 3D принтеру. Мета роботи – виявлення значень які впливають на якість та швидкість 3D-друку. Методи дослідження – експеримент, математичне моделювання, аналіз та синтез, індукція, дедукція. У магістерській атестаційній роботі досліджено залежність швидкості та прискорень на якість та час 3D-друку. Під параметрами якості друку та часу друку розуміють: збереження зазначених геометричних розмірів 3D-моделі, час друку моделі розрізаної на частини моделі, дефекти на надрукованої моделі, зміщення шарів на моделі. Для проведення даного дослідження були розглянуто програмне забезпечення для управління мікроконтролером та «слайсери» для нарізання 3D-моделі на шари, а також описані основні параметри «прошивок» та «слайсерів». Після чого було проведено двохфакторні експерименти залежності швидкості та прискорень на час друку та дослідження залежності прискорення на час друку а також аналіз експериментів. На базі проведених експериментальних досліджень, залежності точносних параметрів 3D друку від швидкості та прискорення переміщення екструдера, виконано регресійний аналіз та проведено оптимізацію цих параметрів.

Опис

Ключові слова

3D принтер, Cartesian, числове програмне керуванням, Arduino due, 3D модель, 3D друк, Dual X Carriage, Repetier firmware

Бібліографічний опис

Близнюк Д. С. Оптимізація впливу параметрів програмного забезпеченнямікроконтролера та «слайсера» на якість 3D друку: пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 172 Телекомунікації та радіотехніка / Д. С. Близнюк ; М - во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки, кафедра Комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки . – Харків, 2020. – 98 с.

DOI