За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Теорія й проектування енергозберігаючих цифрових обчислювальних систем на кристалах, що моделюють і підсилюють функціональні можливості людини

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2011

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

За завданням НДР проведено аналіз стану проблеми, висвітлені основні задачі та проблемні питання, означені шляхи їх реалізації, наведено характеристику основних наукових та практичних результатів роботи. Наукові-практичним результатом, на одержання якого була спрямована НДР, є розробка теорії й проектування енергозберігаючих цифрових обчислювальних систем на кристалах, що моделюють і підсилюють функціональні можливості людини, шляхом імплементації в кристал паралельних синтезаторів та аналізаторів мови, швидкодіючих модулів стиску та відтворення інформації, візуалізації та аналізу відображення.

Опис

Ключові слова

мультипроцесор, векторно-логічний аналіз та простір, критерій якості, діагностування несправностей пам’яті, процес-модель, алгебра предикатів, реляційні мережі мозкоподібних ЕОМ

Бібліографічний опис

Теорія й проектування енергозберігаючих цифрових обчислювальних систем на кристалах, що моделюють і підсилюють функціональні можливості людини : звіт про НДР (заключ.) : 232 / Харків. нац. ун-т радіоелектроніки ; керівник М. Ф. Бондаренко. – Харків, 2011. – 295 с.

DOI

Колекції