За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Адаптивна система управління освітнім процесом в навчальних закладах. Електронний журнал

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2020

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

В атестаційній роботі була запропонована система управління навчальним процесом, а саме електронний журнал. Був проведений аналіз предметної області, сучасних способів створювання подібних систем. Був здійснений вибір архітектурної концепції, технологій для реалізації системи управління навчальним процесом, як на кліентській стороні, так і на серверній. Була реалізована система управління навчальним процесом, а саме електронний журнал, що дозволила зручніше, більш організовано, ефективніше навчання для вчителів, батьків та учнів.

Опис

Ключові слова

система управління навчальним процессом, кліент-серверний додаток, електронний журнал

Бібліографічний опис

Роговий Є. О. Адаптивна система управління освітнім процесом в навчальних закладах. Електронний журнал : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 123–Комп’ютерна інженерія / Є. О. Роговий ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2020. – 78 с.

DOI