Публікація:
Інтелектуальні технології в медичній діагностиці, лікуванні та реабілітації

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2019

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

«ТД «Едельвейс і К»

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

У монографії узагальнено результати з питань розроблення теоретичних основ та створення інтелектуальних технологій для медичної діагностики, лікування та реабілітації. Авторами на основі теоретичних досліджень і експериментів визначено нові підходи щодо розробки біомедичних систем на основі методів моделювання біофізичних процесів та інтелектуального аналізу діагностичних даних. Створено наукові основи теорії побудови та організації інтелектуальних біотехнічних систем для діагностики, лікування та реабілітації, які полягають у формуванні основних модельних уявлень, створенні методів, інформаційнологічної структури та алгоритмічних моделей роботи цих систем для різних галузей медицини. Реалізовано оригінальні апаратно-програмні засоби функціональної діагностики, лікування та реабілітації в різних галузях медицини.

Опис

Ключові слова

медична діагностика, інтроскопічна візуалізація, комп'ютерне планування, інтелектуальний аналіз даних, програмно-апаратний комплекс, аналіз магнітокардіографічних даних

Бібліографічний опис

Інтелектуальні технології в медичній діагностиці, лікуванні та реабілітації: монографія / [С.В. Павлов, О.Г. Аврунін, С.М. Злепко, Є.В. Бодянський та ін.]; за редакцією С. Павлова, О. Авруніна. – Вінниця: ПП «ТД «Едельвейс і К», 2019. – 260 с.

DOI