Публікація:
Огляд програм USPTO щодо боротьби з недобросовісною конкуренцією серед власників знаків для товарів і послуг

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2022

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

НДІ ПЗІР НАПрН України

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

У статті розглянуто актуальні програми Відомства з патентів і товарних знаків США з аналізу заявок на знаки на товари і послуги в проекції боротьби з недобросовісною конкуренцією серед правовласників. Враховуючи постійні та суттєві удосконалення цих програм, а також лідерство Відомства як за кількістю, так і за приростом заявок на торговельні марки, цей огляд може бути корисним заявникам, представникам та відповідальним особам національних офісів. The article examines the current programs of the United States Patent and Trademark Office to analyze trademark applications in the projection of the fight against unfair competition among the trademark’s owners. Given the continuous and significant improvements in these programs, as well as the Office's leadership in both the number and growth of trademark applications, this overview may be useful to applicants, representatives and officials of national offices.

Опис

Ключові слова

знаки на товари і послуги, торговельні марки, інтелектуальна власність, USPTO, недобросовісна конкуренція, trademarks, intellectual property, USPTO, unfair competition

Бібліографічний опис

Шматков Д. І. Огляд програм USPTO щодо боротьби з недобросовісною конкуренцією серед власників знаків для товарів і послуг / Д. І. Шматков // Актуальні проблеми господарської діяльності в умовах розбудови економіки Індустрії 4.0: зб. наук. праць за матеріалами ІІ-го Круглого столу, 29 квітня 2022 року. – Харків: НДІ ПЗІР НАПрН України, 2022. С. 218–224.

DOI