За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Інтелектуальна система обслуговування тепличного середовища

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2022

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

Метою роботи є інтелектуалізація розумної теплиці на основі мікроконтроллера Arduino за допомогою сучасних методів та підходів. У роботі запропоновані рішення засновані на багатоагентному підході за для розширення можливостей системи, покращення коммунікації всіх єлементів. Також було запропоновано використати методи IoT, або Інтернету речей за для прогресивного рішення нагльних проблем людства. Застосування сучасних методів багатоагентної побудови системи дозволило підвищити продуктивність системи, зробило її більш гнучкою та адаптивною. Також підхід з використанням Інтернету речей відкрив нові можливості зі збору та обробки даних, та допоміг зробити використання системи більш простим та доступним користувачеві.

Опис

Ключові слова

інтелектуалізація тепличного середовища, багатоагентна система, інтернет речей, arduino, сільське господарство, тепличне середовище

Бібліографічний опис

Андрющенко Д. Д. Інтелектуальна система обслуговування тепличного середовища : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія / Д. Д. Андрющенко ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2022. – 81 с.

DOI