Публікація:
Методи, системи і засоби інформації з гарантованим рівнем стійкості та підвищеною швидкодією

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2017

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

У звіті містяться узагальнені результати виконання третього етапу НДР «Методи, системи і засоби криптографічного захисту інформації з гарантованим рівнем стійкості та підвищеною швидкодією»: - розробка математичних моделей проведення ефективних криптоаналітичних атак на основі таблиць передобчислень (із застосуванням точок розрізнення, rainbow та fuzzy-rainbow) на симетричні криптопримітиви успадкованого рівня стійкості й обґрунтування параметрів перспективних алгоритмів; - розробка методу порівняння високорівневих конструкцій симетричних блокових шифрів на основі ланцюга фейстеля, схеми лей-мессі і SPN-структури з відповідною кількістю раундів для оцінки ефективності основних конструкцій, та обґрунтування вибору структури перспективного алгоритму шифрування - вдосконалення методів синтезу ефективних в реалізації схем генерації циклових ключів симетричних блокових шифрів для захисту від атак на зв‘язаних ключах; - вдосконалення методів оцінки стійкості Симетричних блокових шифрів до диференціального криптоаналізу, до атак усічених та нездійсненних диференціалів; - розробка методів побудови криптосистем над групами; - розробка методів побудови криптоперетворень та оцінка стійкості на основі обчислень над функціональними полями проективних різноманіть.

Опис

Ключові слова

криптоаналітичні атаки, алгоритм шифрування, стійкость блокових шифрів, захист інформації, алгебричні методи криптоаналізу

Бібліографічний опис

Методи, системи і засоби інформації з гарантованим рівнем стійкості та підвищеною швидкодією : звіт про НДР (заключ.) : 295 / Харків. нац. ун-т радіоелектроніки ; керівник д-р техн. наук. Г. З. Халімов. – Харків, 2017. – 473 с.

DOI

Колекції