Публікація:
Використання моделі segment anything model (sam) by meta ai з автоматичною генерацією масок для сегментації біомедичного зображення

dc.contributor.authorМісоченко, С. Ю.
dc.date.accessioned2025-05-12T18:40:59Z
dc.date.available2025-05-12T18:40:59Z
dc.date.issued2025
dc.description.abstractУ ході даної роботи було досліджено використання даної моделі для сегментації біомедичних зображень. Також було досліджено вплив функції автоматичного створення масок для подальшої сегментації об’єктів.
dc.identifier.citationМісоченко С. Ю. Використання моделі segment anything model (sam) by meta ai з автоматичною генерацією масок для сегментації біомедичного зображення / С. Ю. Місоченко // Електроенергетика, електромеханіка та технології в АПК : наукові пошуки молоді : матеріали ІІІ Всеукраїнської наук.-практ. конф., 3 квітня 2025 р. – Харків : Держ. біотехнологічний ун-т., 2025. – С. 158.
dc.identifier.urihttps://openarchive.nure.ua/handle/document/31178
dc.language.isouk
dc.publisherДержавний біологічний ун-т
dc.subjectбіомедичне зображення
dc.subjectстворення масок
dc.titleВикористання моделі segment anything model (sam) by meta ai з автоматичною генерацією масок для сегментації біомедичного зображення
dc.typeConference proceedings
dspace.entity.typePublication

Файли

Оригінальний пакет
Зараз показано 1 - 1 з 1
Завантаження...
Зображення мініатюри
Назва:
misochenko.pdf
Розмір:
294.76 KB
Формат:
Adobe Portable Document Format
Ліцензійний пакет
Зараз показано 1 - 1 з 1
Немає доступних мініатюр
Назва:
license.txt
Розмір:
9.55 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: