Публікація:
Адаптивна система керування ресурсами в small-office та home системах

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2021

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

В результаті виконання атестаціїної роботи були проаналізовані технології для проектування систем керування ресурсами в small-office та home системах. Проаналізовані фізичні властивості кліматичних ресурсів в home системах, вимоги та принципи вимірювання цих ресурсів. Розроблено приклад архітектури системи керування ресурсами в small-office та home системах. Проаналізовані принципи та вимоги до збору та збереження логів о стані середовища в системі. Дослідженні алгоритми та стратегії для прогнозування параметрів використання кліматичних ресурсів в системі. Розроблена система для адаптивного керування кліматичними ресурсами в small-office та home системах.

Опис

Ключові слова

IoT система, розумний дім, відстеження стану середовища, адаптивність, машинне навчання, адаптивне керування, кліматичними ресурсами

Бібліографічний опис

Сєріков А. І. Адаптивна система керування ресурсами в small-office та home системах : пояснювальна записка до атестаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія / А. І. Сєріков ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2021. – 78 с.

DOI