За технічних причин Електронний архів Харківського національного університету радіоелектроніки «ElAr КhNURE» працює тільки на перегляд. Про відновлення роботи у повному обсязі буде своєчасно повідомлено.
 

Публікація:
Аналіз технології блокчейн у сфері кібербезпеки та захисту інформації

dc.contributor.authorПоліщук, В. Г.
dc.date.accessioned2023-08-27T11:34:18Z
dc.date.available2023-08-27T11:34:18Z
dc.date.issued2023
dc.description.abstractОб'єкт дослідження – процес побудови та використання децентралізованих систем. Предмет дослідження – методи й засоби побудови блокчейн мереж. Мета роботи – аналіз шляхів підвищення інформаційної безпеки та досягнення більшої ефективності сучасних систем управління шляхом впровадження блокчейн систем. Методи досліджень – емпіричний аналіз, формалізація та порівняння. В нашу інформаційну епоху питання безпеки даних стало одним з найбільш важливих. Здається, що все наше життя стало відслідковуватися через бази даних, а наша конфіденційна інформація стала вразливою. У роботі проведено дослідження що до блокчейн мереж, принципів функціонування та їх впливу на інформаційну безпеку. Розглянуто їхні переваги та недоліки. Розглянуто як впровадження блокчейн технологій може вплинути на різні сфери діяльності. Особлива увага приділена тому, як блокчейн може змінити методи та засоби цифрової ідентифікації. Також розглянуто яких змін у безпеці можна досягти якщо в майбутньому блокчейн технології змінять поточні системи управління у різноманітних напрямках використання.
dc.identifier.citationПоліщук В. Г. Аналіз технології блокчейн у сфері кібербезпеки та захисту інформації : пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 125 Кібербезпека / В. Г. Поліщук ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2023. – 75 с.
dc.identifier.urihttps://openarchive.nure.ua/handle/document/23993
dc.language.isouk
dc.subjectблокчейн
dc.subjectдецетралізація
dc.subjectтехнології
dc.subjectприватність
dc.subjectкриптографія
dc.subjectсмарт-контракти
dc.subjectмайнінг
dc.subjectхеш-функції
dc.subjectнезмінність
dc.titleАналіз технології блокчейн у сфері кібербезпеки та захисту інформації
dc.typeOther
dspace.entity.typePublication

Файли

Оригінальний пакет
Зараз показано 1 - 1 з 1
Завантаження...
Зображення мініатюри
Назва:
2023_M_IKI_Polischuk_Vac.pdf
Розмір:
874.44 KB
Формат:
Adobe Portable Document Format
Ліцензійний пакет
Зараз показано 1 - 1 з 1
Немає доступних мініатюр
Назва:
license.txt
Розмір:
9.64 KB
Формат:
Item-specific license agreed upon to submission
Опис: