Публікація:
Створення мультимедійної системи віртуальної реальності для покращення навчального процес

Завантаження...
Зображення мініатюри

Дата

2022

Назва журналу

ISSN журналу

Назва тома

Видавництво

Дослідницькі проекти

Організаційні підрозділи

Видання журналу

Анотація

У даній роботі наведено шлях розвитку систем віртуальної реальності та їх аналогів, сфери в яких відбувався розвиток та сучасний вид систем віртуальної реальності. Аналіз VR-пристроїв та додаткових до них контролерів їх різновиди та можливості що дають для взаємодії з віртуальним оточенням. Розглянуто принцип роботи VR та сфери в яких ця технологія використовується та перспективи розширення в інших галузях та сферах. Огляуто наявні системи мультимедійних систем в галузі професійного залізничного навчання. Створено контролер управління тяговим рухомим складом для роботи в парі з VR системою.

Опис

Ключові слова

віртуальна реальність, доповнена реальність, мультимедійні системи віртуальної реальності, контролери управління в віртуальному середовищі, аналіз VR-пристроїв

Бібліографічний опис

Волков М. О. Створення мультимедійної системи віртуальної реальності для покращення навчального процесу : пояснювальна записка до кваліфікаційної роботи здобувача вищої освіти на другому (магістерському) рівні, спеціальність 171 Електроніка / М. О. Волков ; М-во освіти і науки України, Харків. нац. ун-т радіоелектроніки. – Харків, 2022. – 61 с.

DOI